INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E preferuara juaj? Ja cila është kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët!

E preferuara juaj? Ja cila është kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët!

Publikuar më: 15:27 11-06-2022

Vera e nxehtë kalohet më mirë me muzikë të bukur. Gjatë ditëve dhe javëve të fundit, artistët e njohur shqiptarë kanë publikuar këngë e bashkëpunime të ndryshme, të cilat po na shoqërojnë gjatë aktivitetit tonë të përditshëm.

Me një kërkim të vogël në Youtube vumë re se cila prej tyre po dëgjohet më së shumti.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e fundit të Noizyt me këngëtarin e talentuar Ylli Limani, të cilët kanë bashkuar forcat për këngën “Alkool”.

Vendi i dytë mbahet nga Bardhi dhe Majk me “AMA”, ndërsa podiumi plotësohet nga një tjetër bashkëpunim, Kida dhe Dafina me “Luje belin”.

Article Logic
Execution time: 0.0033390522003174