INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju e keni blerë? Vajzat VIP shqiptare janë “çmendur” pas këtij trendi dhe nuk kanë faj! [FOTO]

Po ju e keni blerë? Vajzat VIP shqiptare janë “çmendur” pas këtij trendi dhe nuk kanë faj! [FOTO]

Publikuar më: 19:18 28-07-2019

Instagram-i është vendlindja e lloj-lloj trendeve të çuditshme, veçanërisht atyre të bukurisë. Pikërisht në këtë rrjet social ti arrin të njoftohesh për tendecat më të fundit të modës dhe esh një burim frymëzimi se çfarë të veshësh.
Mjafton të bësh 'scroll' vetëm disa minuta në Isntagram dhe të vizitosh profilin e vajzave tona të famshme dhe do kuptosh që trendi që po shohim kudo kohët e fundit është tredi i puplave, një trend që i përket viteve ‘90.

Mesa duket puplat janë kryefjala e modës për momentin. Puplat tani janë përhapur kudo, në fustane, bluza funde etj. Ky lloj detaji i shton më shumë elegancë dhe hijeshi një veshjeje.

Elvana Gjata u shfaq me pupla në koncertin e saj të fundit që u mbajt në kryeqytet. E gjitha me të bardha, Elvana e kalli me këtë fustan me pupla.

elvana.png

 

Në të njëjtin koncert ishte edhe këngëtarja e njohur Kida, e cila në veshjen e saj kishte prezencë e trendeve më të përfolur të momentit.

kida1.png

Me pupla rozë u shfaq edhe Era Istrefi në koncertin që u mbajt n sheshin “Skënderbej” në Tiranë ku performoi bashkë me motrën e saj.

era.png

Blogerja e njohur Lori Hoxha me pupla roza ishte veshur në ditën e kunatit të saj Ledion Liço dhe dukej si një barbie e vërtet.

lori.png

Në klipin e këngës fundit të Taynës ‘Caliente’ ajo u shfaq me pupla.

tayna.png

Nora Istrefi duket kaq sensuale me këtë veshje me pupla.

nora.png

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndrëkombëtare Dua Lipa është veshur më herët me pupla të kuqe nga koka t këmbët në amFar 2019.

dua_lipa3.png

Ndërkohë që këngëtarja e njohur Beatrix Ramosj është shfaqur me pupla të bardha tek kopertina e “Ti Sposi” që në dhjetor, pra në periudhën e festave.

beatrix.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0025660991668701