INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Goca, vini re! Këto janë trendet e thonjve që po bëjnë namin në INSTAGRAM! [FOTO]

Goca, vini re! Këto janë trendet e thonjve që po bëjnë namin në INSTAGRAM! [FOTO]

Publikuar më: 18:31 19-08-2019

Duke qenë se është akoma verë, ngjyrat dhe modelet e guxuara të thonjve duken më bukur se kurrë. Xixat janë pa dyshim një “aksesor” që i bën thonjtë të bien më shumë në sy dhe ju jep prekjen femërore që ju duhet. Për të gjitha ju që i adhuroni xixat, këto modele thonjsh, që janë ndër më të pëlqyerat në Instagram, do të kthehen në të preferuarat tuaja.

1- Elegante

nishi.png

2- Nude me trekëndësha xixash

dy.png

 

3- Baby blue

kater.png

4- Neon

sim.png

 

5- Vija xixash

gjasht.png

 

6- Ngjyrë ari

shtat.png

 

7- Delikate

tet.png

 

8- Pink rosé

dhjet.png

 

9- Rubin

11ng.png

10- Refleks jeshil

11- Bisht sirene/revistaclass.

Article Logic
Execution time: 0.0044689178466797