INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Goca, vini re! Këto janë trendet e thonjve që po bëjnë namin në INSTAGRAM! [FOTO]

Goca, vini re! Këto janë trendet e thonjve që po bëjnë namin në INSTAGRAM! [FOTO]

Publikuar më: 18:31 19-08-2019

Duke qenë se është akoma verë, ngjyrat dhe modelet e guxuara të thonjve duken më bukur se kurrë. Xixat janë pa dyshim një “aksesor” që i bën thonjtë të bien më shumë në sy dhe ju jep prekjen femërore që ju duhet. Për të gjitha ju që i adhuroni xixat, këto modele thonjsh, që janë ndër më të pëlqyerat në Instagram, do të kthehen në të preferuarat tuaja.

1- Elegante

nishi.png

2- Nude me trekëndësha xixash

dy.png

 

3- Baby blue

kater.png

4- Neon

sim.png

 

5- Vija xixash

gjasht.png

 

6- Ngjyrë ari

shtat.png

 

7- Delikate

tet.png

 

8- Pink rosé

dhjet.png

 

9- Rubin

11ng.png

10- Refleks jeshil

11- Bisht sirene/revistaclass.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071029663085938
    array(1) { ["section"]=> string(83) "goca-vini-re-keto-jane-trendet-e-thonjve-qe-po-bejne-namin-ne-instagram-foto-100792" }