INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi me çiftin? Po presin të bëhen prindër, Sara dhe Bardhi marrin vendimin e papritur

Çfarë ndodhi me çiftin? Po presin të bëhen prindër, Sara dhe Bardhi marrin vendimin e papritur

Publikuar më: 12:25 18-05-2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen së shpejti prindër, prandaj kanë vendosur të zhvendosen në një apartament të ri. Çifti i famshëm kanë marrë një vendim që me siguri ka lumturuar fansat dhe mbështetësit e tyre. Ata kanë hapur një kanal në Tik Tok ku do të ndajnë vazhdimisht momente nga përditshmëria, duke nisur nga apartamenti i ri e deri te kontrollet e bebit.

Duke parë interesin e lartë nga ana juaj për të vazhduar të na shihni në përditshmërinë tonë, kemi vendosur që momentet tona të përditshme t’i ndajmë me ju nga sot e tutje në TIK TOK.

Backstage, kontrollet e bebit, arredimi i apartamentit të ri, gardëroba ime, momentet funny, udhëtimet, gjithçka…

Article Logic
Execution time: 0.0038530826568604