INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Efi Dhedhes e thotë 'troç': Ja kush e meriton të jetë fituesi i 'BBV3'

Efi Dhedhes e thotë 'troç': Ja kush e meriton të jetë fituesi i 'BBV3'

Publikuar më: 11:32 18-05-2024

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në lidhje me banorët e BBV3.

“Kush do të doje të ishte në dyshen e fundit?”, ishte një ndër pyetjet që iu drejtua ish-banores, e cila tha se do kishte dëshirë që çifti Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të ishin “kokë më kokë” në televotim me njëri-tjetrin për çmimin e madh dhe që njëri prej tyre ta fitojë.

 

Article Logic
Execution time: 0.001798152923584