INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trendi i ri i verës është kombinimi i këtyre dy nuancave!

Trendi i ri i verës është kombinimi i këtyre dy nuancave!

Publikuar më: 20:17 03-08-2019

Për ato që mund të kenë qenë ngurruese lidhur me një kombinim të tillë, ka një lajm të ri: ky është super trendi I ngjyrave të verës sivjet, roza me të kuqen!!! Mund të duket e ekzagjeruar por nuk është edhe nëse e zgjidhnin cantën dhe këpucët po në të njëjtën ngjyrë. Kombinimi i mbretëreshës Rania e dëshmon fare qartë se sa shumë shkojnë. Nuk ka nevojë për aksesorë të rënduar, mjafton ndonjë varëse e thjeshtë ( në pamje të paktën, se kjo e monarkes është me diamantë), sipas bordo.al Kombinimi e ka kaluar tashmë “provën e zjarrit“ sepse shumica dërrmuese I kanë thënë “po“.

raina.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070979595184326
    array(1) { ["section"]=> string(63) "trendi-i-ri-i-veres-eshte-kombinimi-i-ketyre-dy-nuancave-100024" }