INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola zbulon si qëndron e vërteta

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola zbulon si qëndron e vërteta

Publikuar më: 12:31 15-05-2024

Ish banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur sot nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve. Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Semos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…

Article Logic
Execution time: 0.0031771659851074