Roboti më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë [VIDEO]

Sunday, 23 April 2017 17:26
Një inxhinier i thjeshtë ka krijuar një robot që formon shinat e trenit pafundësisht.

Smartphone-at po na "marrin" jetën, ky studim e vërteton këtë

Friday, 21 April 2017 21:31
Sa të domosdoshëm aq edhe të rrezikshëm!

GoPro sjell kameran 360° që të gjithë keni dashur [VIDEO]

Friday, 21 April 2017 16:48
GoPro ka lançuar një kamera sferike me 5.2K, të quajtur GoPro Fusion.

Ja çfarë duhet të bëni menjëherë pasi ju vjedhin smartfonin

Thursday, 20 April 2017 15:44
Të gjithë e dinë se nuk duhet të lënë një smartfon jashtë vëmendjes në një vend publik dhe megjithatë smartfonat…

Spektakolar! Kjo do të jetë veçantia e iPhone 8

Tuesday, 18 April 2017 21:31
Një kornizë e hollë, në linjë me Infinity Display të vendosur nga Samsung tek Galaxy 8, dhe një bateri e…

WhatsApp sjell risinë që të gjithë prisnim!

Tuesday, 18 April 2017 20:36
Me siguri do t’ju pëlqejë!

Viva Tech 2017: Ky është "Festivali i Kanës" për teknologjinë

Tuesday, 18 April 2017 20:12
Shumë prej nesh e lidhim Francën me modën, ushqimin, filmat dhe romancat. Bëhuni gati të shtoni edhe një tjetër, "inovacionin"…

Instagram sjell risinë që të gjithë e pëlqejmë [FOTO]

Monday, 17 April 2017 20:58
Instagrami nuk ka të ndalur!

Ky është aplikacioni i ri që zbulon pikturat

Sunday, 09 April 2017 15:40
Të gjithë e kemi përdoruar të paktën një herë Shazamin për të identifikuar një këngë por tashmë mund të përdorim…

Prodhohet ‘Xhaketa e mençur”

Friday, 07 April 2017 19:05
Tashme teknologjia jo vetem nuk ka kufi, por edhe surprizon me gjetjet e reja. Nje e tille eshte edhe prodhimi…

Roaming pa limit në Evropë [VIDEO]

Thursday, 06 April 2017 18:52
Negociatorët e Parlamentit dhe Këshillit europian ranë dakord për çmimet e telefonisë. Ato janë shumë më të ulëta se sa…

Nëse nuk jeni mirë me matematikën, ky aplikacion ju vjen në ndihmë [VIDEO]

Thursday, 06 April 2017 17:31
Imagjinoni se sa të lehta do të ishin ditët tuaja në gjimnaz.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll