INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
2019 nis me oferta fantastike. Ja sa do të kushtojë iPadi 128 GB

2019 nis me oferta fantastike. Ja sa do të kushtojë iPadi 128 GB

Publikuar më: 11:23 21-01-2019

2019 ka sjellë disa marrëveshje mjaft të mirë tashmë për këtë fillim viti, dhe kjo fundjavë tregon gamën e gjerë të teknologjisë që është në dispozicion për më pak para. Super Bowl LIII dhe Ceremonia e Akademisë Oscar janë shumë pranë, që do të thotë se do të vijnë së shpejti disa marrëveshje të shkëlqyera për pajisjet e argëtimit në shtëpi si televizorët dhe iPad apo PS4.

Instagram Banner
Por deri atëherë, le të hedhim një vështrim në marrëveshjen më të mirë të kësaj jave.
IPad 9.7 inç (modeli më i fundit, Wi-Fi) me 128GB hapësirë ruajtjeje është tableti më e mirë që mund të blini nën $ 500. Në B & H Photo, tani është vetëm për $ 349 (zakonisht $ 429)

 

©insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0036799907684326