Fergie publikon klipin e "Enchante", Kendall Jenner merr gjithë vëmendjen [VIDEO]

Friday, 22 September 2017 15:45
Fergie ka publikuar këtë të enjten këngën e saj të re “Enchante” (E magjepsur), një këngë në bashkëpunim me djalin…

Miley Cyrus këndon për ndarjen në "Week Without You" [AUDIO]

Friday, 22 September 2017 11:52
Albumi i plotë “Younger Noë” i Miley Cyrus do të dalë në treg më 29 shtator, por para kësaj, ajo…

Sia vjen me klipin "Rainbow" së bashku me balerinën e saj të preferuar [VIDEO]

Wednesday, 20 September 2017 12:30
Sia publikoi ditën e djeshme klipin zyrtar të këngës më të re “Rainboë”, e cila do të jetë kolona zanore…

Duffye is back, këngëtarja publikon këngën e re [FOTO/VIDEO]

Wednesday, 20 September 2017 09:24
Pas hitit të saj të parë ndërkombëtar "Four Seasons" Dafina Zeqiri është rikthyer me një tjetër këngë.

Publikohet videoklipi i Rita Orës dhe artistit me famë botërore [VIDEO]

Monday, 18 September 2017 17:33
Një videoklip që të gjithë do e pëlqeni!

Capital T sapo na zbuloi bashkëpunimin e radhës, është një emër i dashur për ju [FOTO/VIDEO]

Monday, 18 September 2017 14:25
Edhe pse ishte një ndër reperat më aktivë të kësaj vere, Capital T nuk ka ndërmend të ndalet.

Më në fund! Sam Smith sjell klipin e "Too Good at Goodbyes" [VIDEO]

Monday, 18 September 2017 16:25
Sam Smith vjen sot me klipin e baladës më të fundit të titulluar “Too Good at Goodbyes”, shkëputur nga albumi…

Bes Kallaku publikon “Skifterja e zemrës” [FOTO/VIDEO]

Saturday, 16 September 2017 14:57
Një nga  detajet dhe surprizat e bukura në dasmën e Xhensilës dhe Besit ishte edhe dedikimi që ky i fundit…

Lana Del Rey lë pas të dashurin në klipin e ri [VIDEO]

Thursday, 14 September 2017 12:15
…me një Mustang të bardhë. Mund të gjeni gjithmonë mbështetje tek Lana nëse jeni në humor për video romantike dhe…

Pritjes i erdhi fundi! Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu” [VIDEO]

Wednesday, 13 September 2017 15:57
Më në fund Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu”…

“You Already Know” bën bashkë Fergie dhe Nicki Minaj [VIDEO]

Wednesday, 13 September 2017 13:38
Surprizojnë Fergie dhe Nicki Minaj!

Radiohead sjell klipin më të trishtë dhe surrealist, "Lift" [VIDEO]

Wednesday, 13 September 2017 12:13
I shkreti Thom Yorke! Në klipin e ri të Radiohead, “Lift”, lideri i grupit e gjen veten të ngecur në…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll