INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E preferuara juaj?! Kjo është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët së fundmi

E preferuara juaj?! Kjo është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët së fundmi

Publikuar më: 16:32 13-02-2022

Muzika është pjesë e pandarë e përditshmërisë tonë, pasi na shoqëron në çdo ambient të mundshëm, si në klube, makinë, shtëpi dhe lokale të ndryshme.

Tani që pjesa më e madhe e klubeve të natës janë të hapura, artistët kanë patur mundësinë të performojnë pranë fansave të tyre të shumtë, madje ju kanë dhuruar dhe hite të bukura.

Emra të njohur të muzikës në vend si, Dafina, Noizy, Mc Kresha, Majk, Don Xhoni kanë publikuar këngë të reja të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Por cila është kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët?

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e suksesshëm të Ronela Hajati dhe MatoLale nën titullin “Gips”, këngë e cila është trending numër 1 në vendin tonë.

Në vend të dytë është “Popping Smoke” nga Vinz dhe Stealth, ndërsa podiumi plotësohet nga “Pa marre” e Marin dhe Majk.

basb.png

Article Logic
Execution time: 0.0032730102539062