INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është kënga që po dëgjohet më shumë nga SHQIPTARËT! E preferuara juaj?

Kjo është kënga që po dëgjohet më shumë nga SHQIPTARËT! E preferuara juaj?

Publikuar më: 15:28 08-05-2022

Muzika është pjesë e pandarë e përditshmërisë tonë, pasi na shoqëron në çdo ambient të mundshëm, si në klube, makinë, shtëpi dhe loKale të ndryshme. Tani që pjesa më e madhe e klubeve të natës janë të hapura, artistët kanë patur mundësinë të performojnë pranë fansave të tyre të shumtë, madje ju kanë dhuruar dhe hite të bukura.

Emra të njohur të muzikës në vend si, Elvana, Dafina, Noizy, Mc Kresha, Majk, Don Xhoni kanë publikuar këngë të reja të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Por cila është kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët?

Në vend të parë është bashkëpunimi i suksesshëm i Ledrit dhe Kidës nën titullin “TDU”, ndërsa në vend të dytë pozicionohet Gent Fatali e Fifi me “Pikturë”. Podiumi plotësohet nga “Rakia” e BARDHI dhe Dj Gimi O.

sggeqqt.png

Article Logic
Execution time: 0.0031201839447021