INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konkurrencë e madhe! Kjo është kënga që po dëgjohet më shumë nga SHQIPTARËT, jeni dakord?

Konkurrencë e madhe! Kjo është kënga që po dëgjohet më shumë nga SHQIPTARËT, jeni dakord?

Publikuar më: 13:34 23-10-2021

Muzika është pjesë e pandarë e përditshmërisë tonë. Tani që pjesa më e madhe e klubeve, artistët kanë patur mundësinë të performojnë pranë fansave të tyre të shumtë, madje ju kanë dhuruar dhe hite të bukura.

Vetëm javën e fundit, emra të njohur të muzikës në vend si Mozzik, Dafina, Noizy, Mc Kresha, Xhensila, Majk, Geasy kanë publikuar këngë të reja të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Por cila është kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët?

Në vend të parë si trending numër 1 është “Bonjour Madame” e Noizyt dhe Mozzik, e cila në më pak se 2 ditë, numëron rreth 2 milionë klikime.

Në vend të dytë pozicionohet kënga “Toxic Love” e Elgit Dodës dhe podiumi plotësohet nga Geasy, Majk e Xhensila nën titullin “Mëkati jem”.

bonjour.png

Article Logic
Execution time: 0.0034720897674561