4 Gabimet që femrat bëjnë në palestër

Sunday, 28 May 2017 11:30
Shumica e femrave duan të ndihen të shëndetshme dhe fit, por në të vërtetë nuk janë të sigurta se si…

Nëse ndjeni shije metalike në gojë, shpjegimi është ky

Sunday, 28 May 2017 10:45
Të gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë të ndjejnë në gojë sikur kanë një objekt metalik, por nuk…

Çfarë do t’iu ndodhë nëse e konsumoni uthullën e mollës para se të flini? Nuk jua merr mendja!

Friday, 26 May 2017 14:45
Ekspertët këshillojnë se duhet të konsumoni uthullën e mollës sidomos përpara se të flini.

Kur sheqeri të rrezikon. Ushqen qelizat kancerogjene dhe i shumëfishon [VIDEO]

Friday, 26 May 2017 14:06
Një dietë e pasur me sheqer mund të ushqejë forma të ndryshme të kancerit. Kërkimet e reja kanë arritur të…

Kur sheqeri të rrezikon. Ushqen qelizat kancerogjene dhe i shumëfishon

Friday, 26 May 2017 14:06
Një dietë e pasur me sheqer mund të ushqejë forma të ndryshme të kancerit. Kërkimet e reja kanë arritur të…

Ja çfarë duhet të dini për rrathët e errët të syve dhe se si t’i eleminoni

Thursday, 25 May 2017 12:00
A ka më keq se të zgjohesh në mëngjes dhe të vëresh rrathët e errët të syve?

Çokollatat shpëtojnë zemrën. Lajm i keq për femrat: Më shumë efekt te meshkujt [VIDEO]

Wednesday, 24 May 2017 13:02
Çokollata jo më kot konsiderohet si një nga kënaqësitë e jetës. Konsumimi i saj ka efekte të mira në shëndet.…

Ja çfarë dëmi i shkaktoni lëkurës nëse vendosni makeup në palestër

Wednesday, 24 May 2017 12:14
Selfiet e palestrës janë fenomeni më i përhapur në rrjetet sociale, madje shpeshherë duken si arsyeja kryesore e vajtjes në…

Ja çfarë duhet të konsumoni për të shuar oreksin para gjumit

Tuesday, 23 May 2017 15:09
Të gjithë e kemi provuar. Jeni gati për t’u shtrirë në shtrat, keni fikur dritat dhe stomaku fillon të bëjë…

Keni fryrje barku? Ja çfarë duhet të pini për ta eliminuar krejtësisht

Monday, 22 May 2017 16:17
Fryrja e barkut është një ndjesi vërtet e tmerrshme.

Shpëtoni nga rrudhat brenda 1 jave duke përgatitur këtë recetë

Monday, 22 May 2017 15:21
Të gjithë mund të përgatisni në kushte shtëpiake këtë recetë për të larguar rrudhat.

Rreziku i pilulave dobësuese. Ekspertët: Përmbajnë kimikate toksike që ju dëmtojnë [VIDEO]

Monday, 22 May 2017 14:54
Nën presionin për të pasur linjat perfekte, adoleshentët po përdorin gjithnjë e më shumë pilula për dobësim, që kanë efekte…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll