Rama në Cërrik: Luli ja “vrau” bashkëpunëtorët Saliut, e la tek pull si Fant Spathi

Sunday, 28 May 2017 19:18
Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm sot në Cërrik në një miting me banorët e zonës.

Programi i LSI, Vasili: 170 mijë vende pune të mirëpaguara

Sunday, 28 May 2017 18:53
Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar sot para mbështetësve të saj programin elektoral për zgjedhjet e 25 qershorit.

Rama i kërkon diçka të rëndësishme emigrantëve: Ju lutem ngrini telefonin, flisni me të afërmit

Sunday, 28 May 2017 18:39
Çdo të dielë në orën 18:00, kryeministri Edi Rama shpërndan në Facebook-un e tij “Komunikimin Javor”, ku flet për çështje…

Një tjetër kandidat i PD-së kundër Bashës, po shkon drejt dështimit fatal [FOTO]

Sunday, 28 May 2017 18:03
Lefter Maliqi kadidati për deputet në listat e PD-së i treti në Berat ka dalë kundër kreut demokrat Lulzim Basha.

Lëndimi i qytetarëve në miting, ja çfarë bën të ditur Ministria e Shëndetësisë

Sunday, 28 May 2017 17:16
Ministria e Shëndetësisë ka ndjekur nga afër dhe me shqetësim gjatë gjithë ditës së sotme gjendjen e pacientëve të paraqitur…

Helmimi në mitingun e PD, reagon Partia Socialiste

Sunday, 28 May 2017 16:48
Ditën e sotme, në orën 5:00 të mëngjesit, drejtori i përgjithshëm i Qendrës Spitalore Universitare të Tiranës ishte pranë njerëzve…

Basha reagon për herë të parë pas daljes nga spitali, këto janë fjalët e tij [VIDEO]

Sunday, 28 May 2017 15:16
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur pak minuta më parë në një komunikim për mediat, për herë të…

Lëndimi i protestuesve të PD-së, reagon presidenti Nishani

Sunday, 28 May 2017 14:38
Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka shprehur shqetësimin për substancën e dyshimtë me përmbajtje kimike që u hodh në ajër…

Bëni kujdes! Nëse udhëtoni me abone, Bashkia e Tiranës ka një njoftim të rëndësishëm

Sunday, 28 May 2017 13:50
Bashkia e Tiranës ka reaguar ndaj shpërndarjes së aboneve në kryeqytet për muajin qershor 2017. Në një njoftim për mediat,…

KQZ miraton zyrtarisht listat e PD-së

Sunday, 28 May 2017 13:14
KQZ ka miratuar zyrtarisht listat me kandidatët për deputetë të Partisë Demokratike. Pas verifikimeve të listave dhe debateve të shumta…

Rama “thumbon” demokratët: Saliu ngeli vetëm, ka çuna që ia kanë besuar fatin Ronaldos

Sunday, 28 May 2017 12:37
Kryeministri Edi Rama sot po  zhvillon takimin e rradhës elektoral me qytetarët e Peqinit. Gjatë fjalës së tij Rama nuk…

“Pluhuri misterioz” ndaj Bashës dhe mbështetësve të PD-së, reagon Ministria e Shëndetësisë dhe Partia Demokratike

Sunday, 28 May 2017 12:11
Ka reaguar edhe Ministria e Shëndetësisë lidhur me incidentin e ndodhur gjatë mitingut të PD-së. Në orët e para të…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll