Horror! Nuk do ta besoni si bëhen çantat më të njohura e më të shtrenjta në treg [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 21:20
Organizata më e madhe në botë për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, “PETA”, me rreth 5 milion anëtar dhe…

Daniel Cjapi për 3JAT: Refuzoj ofertat greke, shpresoj të luaj për vendin tim [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 20:36
Futbollisti shqiptar i cili prej vitesh jeton në Greqi, Daniel Cjapi, ka treguar gjatë një lidhje Skype në 3JAT se…

Banorët e Zharrëzës triumfojnë! Qeveria nis vlerësimin e dëmeve [FOTO]

Monday, 27 February 2017 20:16
Rruga e gjatë 3-ditore nga Zharrëza në Tiranë, dhe protesta në qiell të hapur e banorëve të Zharrëzës, bëri që…

Ia rrahën vajzat pse shkuan në protestën e PD-së, babai ka një apel për ministrin Tahiri, Basha vendos ultimatum

Monday, 27 February 2017 19:39
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në fjalën e tij te “Çadra e Lirisë” ditën e sotme, bëri një denoncim…

Populli më dembel në Botë, nuk do ta besoni kush është... [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 19:07
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë destinacioni i ëndrrave për shumë europianë, por ajo që i pret nëse zhvendosen atje…

INSTAT: Numri i pasagjerëve që zgjodhën transportin ajror u rrit me 28,6%

Monday, 27 February 2017 18:31
Fluturimet ajrore fituan terren kundrejt linjave detare, për transportin e pasagjerëve. Sipas të dhënave zyrtare të Institutit të Statistikave sektori…

Certifikohen 159 guidat e para turistike të Shqipërisë

Monday, 27 February 2017 18:23
Nga sot Shqipëria do të ketë për herë të parë udhërrëfyesit turistikë të çertifikuar nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit,…

Vodafone Albania i vetmi operator që ofron eksperiencën 4g në 102 destinacione në botë

Monday, 27 February 2017 18:17
Vodafone Albania është renditur i pari në treg përsa i përket numrit të destinacioneve ku ofron eksperiencën 4G në roaming,…

Qëlloi kryeministrin Rama me vezë, reagon studentja pas dënimit

Monday, 27 February 2017 18:14
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar nga gjykata dënimin me 60 orë punë në interes publik për secilin nga 8 studentët të…

Gati lufta mes dronëve. SHBA investon për dronin vrasës të rivalëve [Video]

Monday, 27 February 2017 17:59
Forcat Ajrore amerikane po shpenzojnë 15 milion $ për të blerë nga një firmë izraelite një sistem misteriozë që eleminon…

Cigarja elektronike fatale? Studimi: Rrezikon hemoragji cerebrale [Video]

Monday, 27 February 2017 17:53
Nëse përdorni cigare elektronike rrezikoni të pësoni goditje pasi ekspozimi i avujve kimik shkakton dëmtime në tru. Një studim i…

Pas 126 km në këmbë, tani presin të realizohen premtimet. Ja historia e grevistëve të Zharrëzës

Monday, 27 February 2017 17:31
Banorët e Zharrëzës, arritën që përmes një proteste jo të zakontë të fitojnë vëmendjen e medias por edhe të qeverisë…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll