INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Unikkatil dhe ky reper shqiptar shumë shpejt sjellin bashkëpunim. Si do ta presë Noizy? [FOTO]

Unikkatil dhe ky reper shqiptar shumë shpejt sjellin bashkëpunim. Si do ta presë Noizy? [FOTO]

Publikuar më: 09:06 28-03-2018

Ata janë dy ndër emrat më të pëlqyer në muzikën hip hop.

Unikkatil vetëm para pak ditësh publikoi këngën e re ‘A pe sheh‘, në bashkëpunim me Milotin dhe Don Phenom. Por ky nuk do të jetë bashkëpunimi i fundit sepse burime të afërta me Unikkatil dhe Ledri Vulën, bëjnë të ditur se dy reperat po përgatisin një këngë bashkë. E duke qenë se janë dy ndër reperat më të pëlqyer, edhe kënga pritet me padurim nga fansat. Por nga ana tjetër pritet të shihet reagimi i Noizyt duke qenë se ky i fundit është mik me Ledrin por rival me Unikkatil. /intv.al/

2AB11EB8-9BDD-44C4-982A-95F6FBB55CE1-300x336.jpeg

ledri-noizy-780x439.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027952194213867
    array(1) { ["section"]=> string(96) "unikkatil-dhe-ky-reper-shqiptar-shume-shpejt-sjellin-bashkepunim-si-do-ta-prese-noizy-foto-53851" }