INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paqe më në fund për Justin Bieber, prezanton albumin e ri me përmbajtje fetare[FOTO]

Paqe më në fund për Justin Bieber, prezanton albumin e ri me përmbajtje fetare[FOTO]

Publikuar më: 10:39 27-03-2018

Albumi i pestë i këngëtarit 24-vjeçar pritet që të jetë me motive fetare dhe pikërisht motive të krishtera.

Kjo lidhet me faktin e besimit ashtu siç e ka pranuar publikisht Justin Bieber se ka gjetur paqen në kishën e Hillsong.

Ndryshe nga herët e tjera ky album do të realizohet me motive spiritualizmi dhe besimi.

“Justin është në kërkim të këngëve që reflektojnë këtë periudhë të jetës së tij”, – deklaroi një burim për “The Sun”.

“Ka besuar gjithnjë në Zot, por vitet e fundit është afruar më shumë me kishën, gjë që i ka ndryshuar tërësisht karrierën dhe komplet jetën. Tani ka një pikëpamje krejt ndryshe për jetën”, raporton The Sun.

xsg3.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0084819793701172