INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledrin e mbajnë peng, nuk e lejojnë të largohet nga... [FOTO]

Ledrin e mbajnë peng, nuk e lejojnë të largohet nga... [FOTO]

Publikuar më: 12:44 09-03-2018

Një ndër reperat më të preferuar është edhe ndër meshkujt e parapëlqyer nga femrat.

Ledri Vula jo pak herë është bërë kryefjala e lajmeve rozë për lidhjet e tij romantike të cilat si duket nuk zgjasin shumë. Por ama ai e ka një marrëdhënie që i ka rezistuar kohës. Përveç muzikës, 30 vjeçarit i pëlqen edhe basketbolli dhe palestra.

Ai sot ka hedhur një foto në Instagram nga vendi ku ushtrohet dhe shihet duke u mbajtur nga krahët nga dy trajnerët e tij.

“Kur don me ik prej treningut e s’tlojn trenerat pa i bo edhe 600 copa për bark’, shkruan ai me shaka.

wetetyery.png

Article Logic
Execution time: 0.010648012161255