INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy, Ledri apo Luana Vjollca? I shohim se kanë mbi 1 milion ndjekës në Instagram, por ja kush renditet në vendin e dytë pas Encës [FOTO]

Noizy, Ledri apo Luana Vjollca? I shohim se kanë mbi 1 milion ndjekës në Instagram, por ja kush renditet në vendin e dytë pas Encës [FOTO]

Publikuar më: 20:41 04-04-2018

Ditët e sotme shumë personazhe tregojnë suksesin e tyre nëpërmjet numrit të ndjekesve në rrjete sociale. Dhe ç’është e vërteta rrjetet sociale janë një matës shumë i mirë suksesi. pasi tashmë çdo kush e ka mundësinë të këtë një të tillë. Pra, çdo person ndjek personazhin që do të shikojë dhe e preferuara e shqiptarëve është Enca.

en.png

Prej kohësh Haxhia zotëron titullin “Mbretëresha e Instagramit” me 1 milion e 700 mijë ndjekës, mirë po kush është renditet në vendin e dytë? intv.al ju tregon se edhe pse në Insta shohim se Noizy, Ledri Vula dhe Luana Vjollca kanë mbi 1 milion ndjekës në Instagram, ka aplikacione të tjera që tregojnë shifrat reale të ndjekësve. Siç e shihni në foton më poshtë renditet Noizy në vendin e dytë me e1 milion e 97 mijë ndjekës, më pas Luana me 1 milion e 75k dhe i katërti është Ledri Vula me 1 milion e 37k./intv.al/

shihen.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010885000228882