INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledion Liço e ofendon pa pikë turpi “katunare e...”, ja si ia kthen moderatorja e njohur [FOTO]

Ledion Liço e ofendon pa pikë turpi “katunare e...”, ja si ia kthen moderatorja e njohur [FOTO]

Publikuar më: 21:20 04-04-2018

Nuk është hera e parë që Ledioni bën deklarata të tilla.

Ai është një nga moderatorët më të mirë të ekranit shqiptar dhe prej vitesh drejton emisioni të ndryshme në Top Channel. Mirëpo së fundmi na ka befasuar me komentin e tij të fundit, në një prej fotove të moderatores së Top Channel, Dojna Memës.
Ajo ka postuar një foto “throWback” nga fëmijëria e saj, me baluke dhe flokët e kapura anash.

mem.png

 

Por Ledioni nuk mund të mos “fuste hundët” në këtë foto ku i shkruan “katunare e lumtur”, ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “Të paktën kam foto me ngjyra”, një ironi therëse, për t’i treguar se ai është pak më i madh në moshë.

dojn.png


Sigurisht që ishte në kuadër të shakasë, por disa ndjekës janë keqkuptuar.

Article Logic
Execution time: 0.003126859664917