INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ka ndodhur? Ledion Liço habit me deklaratën e tij: Shumë gjëra më vjen t’i them në mikrofon, por…[FOTO]

Çfarë ka ndodhur? Ledion Liço habit me deklaratën e tij: Shumë gjëra më vjen t’i them në mikrofon, por…[FOTO]

Publikuar më: 19:37 11-04-2018

Ledion ji më i drejtpërdrejtë!

Ai është një ndër moderatorët më të mirë shqiptarë i cili numëron shumë vite në drejtimin e emisioneve të ndryshme në Top Channel dhe diçka që e karakterizon më së miri është fakti që i thotë gjërat troç.
Madje guxon të shprehet edhe atëherë kur e di që do të shkaktojë shumë zhurmë, nëse ju kujtohet sherri me Noizyn.  

Mirëpo me sa duket kohët e fundit moderatorit të njohur, i cili aktualisht prezanton spektaklin “The Voice Kids”, i ka ndodhur diçka dhe ka vendosur të heshtë, pavarësisht asaj që mendon në të vërtetë.

“Shumë gjëra më vjen t’i them në mikrofon, por kur shikoj ç’bëhet vërdallë zgjedh të hesht”, shkruan Ledioni duke i befasuar të gjithë me deklaratën e tij.

dinjo.png

Article Logic
Execution time: 0.0034890174865723