INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas shumë vitesh Ledion Liço do të largohet nga spektakli që drejton? Shihni çfarë thotë moderatori [FOTO]

Pas shumë vitesh Ledion Liço do të largohet nga spektakli që drejton? Shihni çfarë thotë moderatori [FOTO]

Publikuar më: 21:16 03-04-2018

Ka ardhur koha për ndryshim?

Ledion Liço është një nga moderatorët më të mirë të ekranit shqiptar dhe prej vitesh e kemi parë të moderojë emisione të ndryshme në Top Channel. I fundit që ka drejtuar ai është “The Voice of Albania” dhe aktualisht “The Voice Kids”, por mesa duket Ledioni ka hequr dorë nga prezantimi i këtij formati.
Vetë moderatori ka publikuar një meme në Instagram ku shkruhet:

"40% taksë të pagës mujore për Ledion Liçon, nëse vendos të largohet nga ekrani dhe të mos prezantojë më The Voice".

Ndërkohë, edhe vet prezantuesi i njohur duket se e ka mirëpritur këtë meme, ndërsa ka shkruar: "Kur fansat dhe fanatikët e programit në radio që drejton të bëjnë të mendohesh dy herë përpara se të marrësh një vendim".

ledd.png

 

Nuk do ta ketë të lehtë të vendosë!

 

Article Logic
Execution time: 0.0033471584320068