INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Sherri” mes motrave s’ka fund! Luana Vjollca e merr me të mira, Marina e ofendon para të gjithëve: Phuuu, akoma s’të...[FOTO]

“Sherri” mes motrave s’ka fund! Luana Vjollca e merr me të mira, Marina e ofendon para të gjithëve: Phuuu, akoma s’të...[FOTO]

Publikuar më: 13:47 21-04-2018

Edhe një herë po ua themi, jeni motra, jo kunata!

Është një nga moderatoret shqiptare më të pëlqyera dhe gjithnjë bën të flasë për të. Këtë herë bukuroshja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më e qeshur se kurrë. E veshur me një fustan të shkurtër moderatorja bukuroshe ka treguar këmbët duke u dukur më në formë se kurrë. “Përshëndetje, përshëndetje”,-shkruan Marina duke përshëndetur në këtë mënyrë ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Por ishte mëse i pritshëm komenti i Luanës e cila i thotë pa të keq “Hello Zemër”. Marina me siguri e ka marrë si ironi këtë dhe ia kthen: “phuuu ca paske qenë moj ZEMER”.  Vazhdon biseda në komente dhe Luana i thotë shyqyr që u ktheve se na thave sytë. Marina e mori sërish si ironi dhe i thotë “akoma stë janë tharë tamam se vazhdon dhe e ke të preferuar Lira Vjollcën (motrën tjetër), si dhe i quan të dyja motra delenxhie para gjithë fansave.

Sigurisht që ishte një shaka, prandaj Luana nuk reagoi më.

 

 lanadel.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035078525543213