INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Luanës i nxjerrin sekretin, moderatorja habitet dhe i kthehet: Po ti ku e di?! [FOTO]

Upss! Luanës i nxjerrin sekretin, moderatorja habitet dhe i kthehet: Po ti ku e di?! [FOTO]

Publikuar më: 12:18 20-04-2018

Luana nuk qenka aq “hermetike” sa duket!

Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare e cila është gjithmonë në qendër të vëmendjes falë projekteve televizive, por edhe prej pamjes e linjave mjaft të lakuara e tunduese. Nuk mungojnë fotot provokuese në Instagramin e saj ku jo më kot numëron mbi 1 milion ndjekës dhe së fundmi është bërë nostalgjike duke publikuar disa foto nga emisioni i saj ku i pyet fansat nëse iu mungon.

 

Duket se një "lum" fansash kërkojnë që ajo të kthehet në televizion pasi iu mungon prezenca e saj, ndërkohë që një prej tyre i ka nxjerrë sekretin Luanës, duke thënë se ajo lodhej shumë pasi emisioni zgjaste deri vonë.  Por Luana u habit nga ky koment dhe e ka etiketuar atë duke e pyetur: “po ti ku e di”? Fansja i kthehet duke i thënë se ka qenë në regjistrimet e të gjitha emisioneve.

xhirid.jpg

 

Ja që Luana qenka punëtore e madhe.

Article Logic
Execution time: 0.0033950805664062