INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dj-t të tij personal i ndodh e papritura në aeroport, shikoni si Noizy tallet me të [VIDEO]

Dj-t të tij personal i ndodh e papritura në aeroport, shikoni si Noizy tallet me të [VIDEO]

Publikuar më: 13:37 20-04-2018

Ai dhe grupi i tij janë thuajse gjithmonë në udhëtime.

Edhe këtë herë, nga jugu i Shqipërisë, Noizy u nis për në Gjermani, Shtutgart. Por gjatë këtij udhëtimi, dj-t të tij personal i ndodh një incident, duke i humbur çanta. E ndërkohë që ai qëndron tek informacioni për të marrë përgjigje, Noizy tallet me të duke e filmuar dhe mbi video shkruan duke qeshur: Dikujt i ka humbur çanta. /intv.al/ 

Article Logic
Execution time: 0.0036211013793945