INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Thanë që do bashkëpunojë me Ledrin, flet për herë të parë Unikkatil, shihni çfarë shkruan [FOTO]

Thanë që do bashkëpunojë me Ledrin, flet për herë të parë Unikkatil, shihni çfarë shkruan [FOTO]

Publikuar më: 19:01 28-03-2018

Rikthimi i Unikkatil më i vërtetë se kurrë! Do ju pëlqente një bashkëpunim i tillë? 

I cilësuar nga shumë fansa të muzikës Hip Hop si MBRETI i këtij zhanri muzikor, Unikkatil është kthyer së fundmi me një këngë të titulluar “A pe sheh” në bashkëpunim me Milot dhe Don Phenom.  Jo të gjithë e pritën shumë mirë këtë projekt pasi donin që Unikkatili të ishte vetëm dhe sot mediat kosovare raportuan se reperi kosovar do të sjellë një bashkëpunim tjetër me Ledrin së shpejti.

Por pas këtyre thashethemeve, Unikkatil ka vendosur të flasë duke paralajmëruar se me 10 prill do të sjellë një projekt solo.
Kushedi sa janë ekzaltuar fansat e tij!

katil.png

Article Logic
Execution time: 0.0071380138397217