INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi publikon këngën e re, e dëgjuat ‘Origami’? [VIDEO]

Era Istrefi publikon këngën e re, e dëgjuat ‘Origami’? [VIDEO]

Publikuar më: 11:16 30-03-2018

Ashtu siç edhe kishte premtuar, Era Istrefi publikoi sot këngën e saj të re: ‘Origami’, në bashkëpunim me Maphorisa.

Një tekst në gjuhën shqipe dhe atë angleze dhe një muzikë me ritme që të mbeten në mendje, premtojnë për një sukses të radhës të saj.

Article Logic
Execution time: 0.0078699588775635