INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sukseset ndërkombëtare nuk kanë fund për Era Istrefin! Pas Bebes, Duas dhe Rita Ora-s dhe ylli shqiptar do performojë në këtë vend [FOTO]

Sukseset ndërkombëtare nuk kanë fund për Era Istrefin! Pas Bebes, Duas dhe Rita Ora-s dhe ylli shqiptar do performojë në këtë vend [FOTO]

Publikuar më: 22:57 23-04-2018

Era Istrefi tashmë është nga ato këngëtare shqiptare të cilat po shijojnë famën ndërkombëtare. Mund të themi se pas Rita Ora-s, Dua Lipa-s dhe Bebe Rexhës, vjen Era në listen e vajzave të suksesshme shqiptare në botë.
Ishte “Bonbon”, kënga që i siguroi Erës sukes ndërkombëtar, madje yje botërorë kanë postuar video me këngën e saj. Tani edhe pse u bë pak kohë që rri në heshtje, Istrefi dha një super lajm për të. Ajo do performojë në një club nate në Dubai. Vend ky ku kanë performuar edhe vajzat shqiptare me famë botërore.
“Jam shumë e entuziazmuar që do të performoj në Dubai me datën 26, për herë të parë. Ejani të më shihni”, ka shkruar Era./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0036740303039551