INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! I mungon? Faton Shoshi na kujtoi Era Istrefin me këtë koment EPIK që i lë Ledri Vulës [FOTO]

Upsss! I mungon? Faton Shoshi na kujtoi Era Istrefin me këtë koment EPIK që i lë Ledri Vulës [FOTO]

Publikuar më: 10:58 23-06-2019

Era Istrefi dhe Faton Shoshi ishin një dyshe shumë e suksesshme dhe një ndër çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në showbiz.

Fatoni, përpos partnerit të Erës ishte edhe menaxheri i saj, i cili i ka siguruar këngëtares hite që ende kujtohen sot. Një ndër to është ‘Shum pis’ që është bashkëpunim mes Era Istrefit dhe Ledri Vulës. Ky i fundit ka postuar sot një foto në Instagram ku shfaqet në plazh dhe kërkon një puthje nga të gjithë vajzat që e shohin këtë foto. “Ama ni kiss kiss”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e fotos. Menjëherë ka ardhur një koment nga menaxheri i tij, Faton Shoshi i cili i ka shkruar: “mos u bon pis”.

640c730a-669c-45b3-80cc-ca7a91ee7fce.jpg

 

 

Kaq ka mjaftuar që të gjithë ne të mendojmë se Fatoni ndjen nostalgji për Era Istrefin dhe e kujton ende duke qenë se ai koment pak a shumë është një pjesë e tekstit “Shumë pis” që këndon këngëtarja me Ledri Vulën.

Article Logic
Execution time: 0.0038440227508545