INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ouu, se dinim! Kërkoi burrë shqiptar dhe i mahniti të gjithë në klipin e Ledrit, por modelja seksi paska qenë e dashura e këtij këngëtari shqiptar! [FOTO]

Ouu, se dinim! Kërkoi burrë shqiptar dhe i mahniti të gjithë në klipin e Ledrit, por modelja seksi paska qenë e dashura e këtij këngëtari shqiptar! [FOTO]

Publikuar më: 10:03 14-06-2019

Emri i saj është lakuar shumë në media këto ditë që pas deklaratës së bujshme në emisionin “E Diell”, ku tha se do një burrë shqiptar.

Lorena Haliti tha se i ka mësuar të gjitha traditat shqiptare madje di të bëjë pite dhe të lajë enët:

“Shqiptar tërësisht! Po traditat shqiptare i kam mësuar. Për shembull çajin di ta bëj, tani kam mësuar të bëj edhe piten, edhe enët di me i la. S’ka lidhje nëse je modele a jo, rëndësi ka si të ka rritur familja, kulturën edhe traditën e shqiptarëve nuk e harroj dhe nuk e lëshoj”, tha Lorena.

Dhe pak ditë pas deklaratës së bujshme, bukuroshja shqiptare mori pjesën në klipin e ri të Ledrit “Rio” dhe të gjithë u dashuruan me të.

hap.jpg

 

Mirëpo Lorena e cila festoi ditëlindjen së fundmi paska qenë e lidhur me një këngëtar të njohur shqiptar dhe tani e mësuam. Bëhet fjalë për Seven Saraçin dhe këtë e mësuam pasi bëmë një “Search” të vogël në Google.

loreni.png

 

Madje thuhet se kënga “Pa ty” e këngëtarit është një dedikim për Lorenën.

 

srt.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0079069137573242