INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci 'vdes' për Mbappe, por ky i fundit fiksohet me modelen shqiptare, shihni ç'ka bërë [FOTO]

Rashel Kolaneci 'vdes' për Mbappe, por ky i fundit fiksohet me modelen shqiptare, shihni ç'ka bërë [FOTO]

Publikuar më: 21:10 02-08-2018

Ai është një nga futbollistët më të njohur francez dhe gjithashtu një nga më të kërkuarit në botë. Gjithashtu Kylian Mbappe kujtohet pasi dhuroi të gjithë të ardhurat që fitoi në Botëror 2018 për fëmijët në nevojë dhe së fundmi u shpall kampion bote me kombëtaren e Francës pasi mposhti Kroacinë në finalen e Botërorit.

Në lojën e pyetjeve në Instagram, para pak kohësh Rashel Kolaneci ka thënë se futbollisti i saj i preferuar është Mbappe. Por këtë herë ylli francez ka treguar simpati për një tjetër nga bukuroshet shqiptare, pikërisht modelen Lorena Haliti. Ai e ka ndjekur modelen në Instagram, e cila prej vitesh në SHBA dhe u bë e njohur pasi fitoi çmimin ‘Miss Idaho Teen’.

BtBcdc9b.jpg

-640-0-5b63268168a51.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036420822143555