INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Mariah Carey akuzohet se tradhtoi miliarderin me kërcimtarin:

WOW! Mariah Carey akuzohet se tradhtoi miliarderin me kërcimtarin: "I dërgonte foto seksi kur ishte me të fejuarin në jaht"... [VIDEO]

Publikuar më: 08:36 14-06-2019

Mariah Carey është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme në mbarë botën, e cila është e vlerësuar botërisht për vokalin.

Ajo ka disa vite e fejuar së bashku me ish-partnerin e saj James Packer, ku lidhja e tyre bëri shumë bujë në të gjitha mediat rozë.

Mendohet se, Mariah Carey mund të ketë tradhtuar ish- të fejuarin James Packer me kërcimtarin Bryan Tanaka.

Sipas “Daily Mail”, është një video e regjistruar me telefon tregon këngëtaren në skena shumë intime me Tanaka-n, gjashtë muaj para se të ndahej nga pronari i kazinove në Las Vegas.

Sipas burimeve të afërta, Mariah u kishte kërkuar t’i shkrepnin foto seksi asaj dhe t’ia dërgonin Tanaka-s, i cili është sot i dashuri i saj. Fotot thuhet të jenë shkrepur gjatë kohës kur ajo ishte në jaht me ish- të fejuarin James Packer.

Zëdhënësi i këngëtares u përgjigj për “DailyMail” duke u shprehur:

“Ne nuk kemi dije për materialet në fjalë pra nuk mund ta konfirmojmë nga ku dhe kur kanë dalë, sidoqoftë siç e kemi thënë edhe më përpara, Mariah nuk është poliamoroze.”

 

14602226-7117491-image-m-43_1560174201213.jpg

14602230-7117491-image-m-54_1560174535695.jpg

14602234-7117491-image-a-55_1560174543525.jpg

14602218-7117491-Carey_would_also_order_manager_Stella_Bulochnikov_and_assistant_-a-28_1560195296932.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039088726043701