INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi kërkoi burrë SHQIPTAR, modeles së njohur i ndodhi ÇUDIA, e shihni këtu [FOTO]

Pasi kërkoi burrë SHQIPTAR, modeles së njohur i ndodhi ÇUDIA, e shihni këtu [FOTO]

Publikuar më: 10:03 04-06-2019

Lorena Haliti, është një modele shqiptare, e cila prej kohësh po korr sukses në SHBA. Gjatë një interviste televizve, Lorena rrëfeu disa të pathëna nga karriera e saj, por edhe nga jeta private. Megjithëse e rritur jashtë vendit, Lorena ka habitur teksa e pyetur nga gazetari Ervin Kurti ka zbuluar se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare.

“Ti je një vajzë që po jeton në Amerikë, të dashurin ose burrin si e do? E do të huaj apo shqiptar?”, e pyet gazetari.

“Shqiptar tërësisht!”, ka thënë modelja e famshme.

Pikërisht, pas këtij lajmi kanë qenë të shumtë djemtë që i kanë dërguar mesazhe modeles shqiptare. Modelja ka publikuar një sms, krahas të cilës shkruan “Boll më!”.

 

natk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007206916809082
array(1) { ["section"]=> string(84) "pasi-kerkoi-burre-shqiptar-modeles-se-njohur-i-ndodhi-cudia-e-shihni-ketu-foto-95414" }