INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmimin

Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmimin "Nderi i Gjakovës" [FOTO]

Publikuar më: 11:06 14-06-2019

Njëri futbollist dhe tjetri këngëtar, të dy kanë korrur një sukses mjaft të paarritshëm në Shqipëri dhe jashtë saj.

Bëhet fjalë për Lorik Cana dhe Ledri Vula, dy ikona që preferohen shumë nga publiku Shqiptar dhe Kosovar.

Së fundmi, futbollisti dhe reperi janë nderuar ditën e djeshme me çmimin “Nderi i Gjakovës”.

Ceremonia e organizuar në Gjakovë, ka pasur të pranishëm emra të njohur të botës së artit dhe showbiz-it të cilët janë nderuar me çmimet përkatëse.

Këtë lumturi kaq të madhe, për këtë arritje këngëtari e ka ndarë edhe me 1.3 milionë ndjekësit në Instagram në një foto krah Canës duke shkruar:

“I përulur dhe i nderuar. Gjihmonë. Faleminderit Gjakova”- ka shkruar Ledri.

 

View this post on Instagram

Humble and honoured. Allways. Thankyou Gjakova.

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081667900085449
    array(1) { ["section"]=> string(72) "ledri-vula-dhe-lorik-cana-nderohen-me-cmimin-nderi-i-gjakoves-foto-96232" }