INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPSSS! Ledri është i lidhur, por kapet MAT duke kaluar mbrëmjen me ish të dashurën, Dafinën?! Ja DETAJI që po çudit fansat! [FOTO]

UPSSS! Ledri është i lidhur, por kapet MAT duke kaluar mbrëmjen me ish të dashurën, Dafinën?! Ja DETAJI që po çudit fansat! [FOTO]

Publikuar më: 10:39 12-06-2019

Ledri është një ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai na ka dhuruar shumë vite gjatë gjithë karrierës së tij muzikore dhe me siguri do vazhdojë ta bëjë, por shpesh herë ka qenë në qëndër të mediave rozë edhe për lidhjet e tij me vajza të njohura të shoëbizzit si Dafina Zeqiri, Dua Lipa.

Lidhja e tij dhe ndarja me Dafinën bëri shumë bujë pasi fillimisht nuk folën me njëri-tjetrin ndërsa tani i kanë rregulluar marrëdhëniet, madje këndojnë bashkë në koncerte.

Ata vazhdojnë jetën e tyre, Ledri i lidhur me një fëmër shumë simpatike, por siç duket mbrëmjen e kaluar në shoqërinë e reperit ishte edhe Dafina Zeqiri. Në një postim që Ledri ka hedhur në ‘Instastory’ shihet së bashku me modelen Lorena Haliti teksa luajnë bilardo. Por postimi i Dafinës i bëri fansat shumë kunfozë sepse ajo hodhi një foto të një bilardoje me fushë blu.

Me të vërtetë Dafina ishte pjesë e grupit që po luanin bilardo apo thjesht “e ngacmoi” pak? Interesante do ishte!

Në fakt Dafina dhe modelja Lorena Haliti e cila ishte pjesë e klipit të Ledrit “Rio” ndiqen në Instagram dhe e kemi vënë re shpesh herë se i komentojnë njëra-tjetrës e ndoshta miqësia e tyre ka bërë që të mblidheshin si grup për një lojë bilardo.

collagevvva.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030560493469238