INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Adrian Gaxha rikthehet në botën e muzikës duke konfirmuar duetin e bujshëm [FOTO]

Më në fund! Adrian Gaxha rikthehet në botën e muzikës duke konfirmuar duetin e bujshëm [FOTO]

Publikuar më: 11:10 23-06-2019

Adrian Gaxha është një nga këngëtarët shqiptarë më të suksesshëm dhe simpatikë, por kohët e fundit ai nuk ka lancuar asnjë këngë të re.

Së fundmi, në një postim në Instagram nga vetë këngëtari na tregoi se bëhet fjalë për një bashkëpunim me moderatorin e Kosovës, Enur Pakashtica, i cili ka vendosur që të debutojë në muzikë pas ndërprerjes nga angazhimi televiziv.

Vite më parë pas mbarimit të “X Factor”, moderatori ka vendosur që të rikthehet duke lajmëruar edhe për duetin:

“Mezi e kam pritur këtë moment. Bashkë me Adrian Gaxha e kemi përgatitur një dhuratë për të gjthë ju!”

Ju rikujtojmë se kënga e fundit e këngëtarit Adrian Gaxha është “Lady Malena” në bashkëpunim me këngëtarin e njohur kosovar Vig Poppa-n që u soll rreth 6 muaj më parë.

 

View this post on Instagram

?ft. @enurpakashtica

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on

Article Logic
Execution time: 0.0049638748168945