INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Copy-Paste/ Njihuni me sozitë shqiptare të Jennifer Lopez dhe Adrian Gaxhës, ngjashmëri e frikshme [VIDEO]

Copy-Paste/ Njihuni me sozitë shqiptare të Jennifer Lopez dhe Adrian Gaxhës, ngjashmëri e frikshme [VIDEO]

Publikuar më: 00:02 09-12-2017

Ngjashmëri e frikshme mes këngëtares shqiptare dhe Jeniffer Lopez, si dhe ‘binjakut’ të Adrian Gaxhës...

Jennifer Lopez është një ndër divat e skenës ndërkombëtare ndërsa Adrian Gaxha është një ndër këngëtarët më të njohur të ekranit prej shumë kohësh. Këtë herë ata janë bërë pjesë e insertit “Copy&Paste” pasi emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani ka zbuluar “binjakët” e Jennifer Lopez dhe Adrian Gaxhës, ata janë 2 personazhe shumë të dashur për publikun shqiptar. Mund t’i shihni në minutën 30:55 në videon e mëposhtme./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0036530494689941