INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona Qerreti habit të gjithë me veprimin e saj të fundit, tregon si vishet në makinë [VIDEO]

Bleona Qerreti habit të gjithë me veprimin e saj të fundit, tregon si vishet në makinë [VIDEO]

Publikuar më: 11:13 23-06-2019

Bleona Qerreti është një nga artistet më të njohura shqiptare, e cila famën e saj e ka çuar edhe përtej kufijve.

Këngëtarja e njohur gjithmonë arrin të tërheqë vëmendje, në çdo dalje të saj ashtu si edhe me postimet në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar dy video e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa prapaskena e cila shihet duke bërë disa batuta fantastike teksa vesh një pale çizme të gjata mbi gju, ndërkohë që qëndron në timonin e makinës.

Për fat të mirë makina është e ndaluar, ndërsa Bleona sigurohet që të duket perfekte për setin e saj fotografik.

“Me qetësi dhe dashuri, mbaroi kjo punë. Tani ikim ku do doni!”- shprehet Bleona.

 

bleona11111 from Kafe In on Vimeo.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075340270996094
    array(1) { ["section"]=> string(97) "bleona-qerreti-habit-te-gjithe-me-veprimin-e-saj-te-fundit-tregon-si-vishet-ne-makine-video-96928" }