INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona tremb Ermal Mamaqin, shikoni çfarë i thotë [FOTO]

Bleona tremb Ermal Mamaqin, shikoni çfarë i thotë [FOTO]

Publikuar më: 12:51 17-11-2017

Ata të dy janë miq të mirë.

Kur bëhen bashkë  Bleona Qereti dhe Ermal Mamaqi, audienca është në maksimum dhe kjo është provuar kur moderatori e ka patur të ftuar këngëtaren disa herë në emisionin e tij. Edhe këtë herë Bleona do të jetë e ftuara e Mamaqit në emisionin ‘Xing me Ermalin’. Këtë e ka zbuluar edhe nëpërmjet kësaj fotoje të postuar në Instagramin e saj, krah së cilës shkruan: ‘O ti baby‼ A je gati për nesër :, përkthehet kjo foto”.  Por pse na duket kaq i trembur Ermali pas kësaj? Thua vallë do ta ketë të vështirë të përballojë energjinë e kënëgtares?

xdfyhrtutyu.png

Article Logic
Execution time: 0.0083401203155518