INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Horror, vret me çekiç gruan në mes të natës

Horror, vret me çekiç gruan në mes të natës

Publikuar më: 08:20 27-04-2018

Krimi në familje ka goditur sërish. Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës, ku burri ka vrarë bashkëshorten e tij. Sipas të dhënave ngjarja e rënde ndodhi në mesnatë në lagjen “Qemal Stafa", në katin e katërt të një pallati ku jetonte i vetëm çifti. Viktimë mësohet se ka mbetur Suzana Shumani, ndërsa autor ka qenë bashkëshorti i saj rreth 70 vjeç Bashkim Teli.

Pas një debati me tone të ashpra mes tyre që ka venë në alarm edhe fqinjët, ai e ka goditur me sende të forta në kokë duke e lënë te vdekur në vend.

Me pas ka tentuar të ikë, por policia e njoftuar nga fqinjët nuk ka vonuar të mbërrije në vendngjarje dhe ka vënë në pranga autorin e dyshuar.

Viktima sipas grupit hetimor kishte pësuar dëmtime te shumta nga goditjet ç'ka tregon se autori ka qëlluar disa herë në kokë në drejtim të saj pa u ndalur. Hetimet vijojnë për këtë ngjarje ndërsa autori po merret në pyetje në komisariatin e Shkodrës rreth motiveve qe e shtyne drejt krimit te rende. Për ngjarjen janë njoftuar të afërmit dhe dy vajzat e çiftit që jetonin në Tiranë. Nuk dihet nëse me pare mes tyre ka patur debate apo jo.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067050457000732
    array(1) { ["section"]=> string(48) "horror-vret-me-cekic-gruan-ne-mes-te-nates-56505" }