INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e njihnit djalin e Adelina Ismailit? Ja ku e prezanton për herë të parë [FOTO]

Nuk e njihnit djalin e Adelina Ismailit? Ja ku e prezanton për herë të parë [FOTO]

Publikuar më: 11:36 17-11-2017

Diva e muzikës, Adelina ismaili iu rikthye muzikës ditën e djeshme me koncertin e organizuar nga partia që mbështet, LDK.

Por për herë të parë këngëtarja kishte marrë edhe djalin me vete në prapaskenë. Në këtë foto të bërë në prapaskenë, gazetarja Sasa Hoda ka postuar këtë foto bashkë me Adelinën dhe Uliksin e vogël.

 ‘Emocion i vecantë kur takon divën e shqiptarisë, idolin e fëmijërisë’ – shkruan Sasa  krah fotos.

 xyhdrty7rt57.png

adelian_1.png

Article Logic
Execution time: 0.0067930221557617