INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme, Adelina dhe Zanfina Ismaili humbin nënën

E dhimbshme, Adelina dhe Zanfina Ismaili humbin nënën

Publikuar më: 12:37 25-04-2016

Një ditë tepër e dhimbshme kjo e sotmja për dy motrat nga Kosova Adelina dhe Zanfina Ismaili pasi kanë humbur nënën.

Mona, nëna e dy këngëtareve ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.  Mësohet se vuante nga një sëmundje të cilën nuk mundi ta përballonte. Mona ka qenë prej vitesh mbështetja më e madhe e tyre, në çdo moment qoftë të mirë  apo të keq. Ishte ajo që qëndronte pas çdo suksesi të vajzave të saj, të cilat tashmë për fat të keq do ta ndjejnë shumë mungesën e nënës së tyre. Ngushëllime familjes Ismaili!

 

Article Logic
Execution time: 0.0081028938293457