INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Selena Gomez dhe Justin Bieber shkëmbejnë puthje mbi akull[FOTO]

Selena Gomez dhe Justin Bieber shkëmbejnë puthje mbi akull[FOTO]

Publikuar më: 12:00 17-11-2017

Selena Gomez mesa duket kujdeset shumë për të dashurin e saj Justin Bieber.

Këtë na e vërteton më së miri dhe një foto ku ajo duket shumë e vendosur për ti bërë një kontroll fizik duke u kujdesur për Justin gjatë një ndeshje hokej.

Çifti është fotografuar të mërkurën mbrëma në Los Angelos në ndeshjen e përjavshme të hokej ku Justin merr pjesë.

Ata kanë disa javë që janë ribashkuar por Selena gjatë ndeshjes i ka dhuruar Justinit një puthje të zjarrtë sikur çifti të kishtë një jetë së bashku.

Epo bravo Justin, mesa duket e ke bërë Selenën të bjeri kokë e këmbë në dashuri me ty.

erp_k234.PNG

steh_q3t_34.PNG

fgh_34t6.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0099658966064453