INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Roberti i tregon Norës se është bashkëshorti perfekt duke bërë këtë gjest [FOTO]

Roberti i tregon Norës se është bashkëshorti perfekt duke bërë këtë gjest [FOTO]

Publikuar më: 12:42 17-11-2017

Ata të dy janë një ndër çiftet jo vetëm më të dashur por edhe më të përfolur në publik.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha shpesh janë goxha aktiv në rrjetet sociale dhe e shohin këtë  si një mënyrë për të qenë edhe më afër fansave dhe ndjekësve. Këtë herë këngëtarja ka bërë këtë postim ku tregon se Roberti është bashkëshorti ideal. Ai bën këtë gjest të ëmbël teksa i çon mëngjesin në shtrat bashkëshortes së tij. Dhe ky moment nuk mund të mos fiksohej nga Nora e cila më pas e poston në Instastorie. 

23755950_10212557386282944_608677807_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0073511600494385