INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nora Istrefi na çuditi me deklaratën e saj: Ja pse e kam të vështirë të bëj seks me Robertin [FOTO]

Nora Istrefi na çuditi me deklaratën e saj: Ja pse e kam të vështirë të bëj seks me Robertin [FOTO]

Publikuar më: 21:29 29-03-2018

Edhe i japim të drejtë edhe jo!

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të bukura shqiptare dhe me plot gojën është definicioni i “femrës seksi”. Ajo prej kohësh ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Robert Berishën dhe martesa e tyre i ka dhënë frytet me ardhjen në jetë të bukuroshes Renee.

Kur bëhet fjalë për jetën private, Nora preferon ta mbajë atë hermetike duke mos treguar shumë për publikun, por mbrëmjen e kaluar ka dalë pak nga natyra e saj teksa ishte e ftuar në emisionin “Nd’rrimin e Natës”, ku ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj në çift.

Por ajo që na befasoi disi është kur pohoi se me lindjen e vajzës është bërë më e vështirë për ta, të kryejnë marrëdhënie intime.

nora1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0053138732910156