INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqiptarët nuk kuptojnë Bleonën, ajo shpërthen ndaj mediave: ‘’Nëse nuk i fshini lajmet, unë do të tregoj gjithë dashnorët që keni’’ [VIDEO]

Shqiptarët nuk kuptojnë Bleonën, ajo shpërthen ndaj mediave: ‘’Nëse nuk i fshini lajmet, unë do të tregoj gjithë dashnorët që keni’’ [VIDEO]

Publikuar më: 20:11 11-11-2017

Ajo ka qenë edhe është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe më e përfolura në media edhe nga të gjithë. Bleona Qereti ndau dje me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një  procedure që tregonte se po ngrinte vezoret e saj, meqënëse ajo nuk është gati që të ketë një fëmijë dhe se ende nuk e ka gjetur shpirtin binjak dhe se tani parësore është karriera edhe nuk do donte që të kishte një femije në këtë moment. Të shumtë ishin personat që e mbështetën por gjithashtu në anën tjetër shumë të tjerë nuk e kuptuar. Gjithashtu edhe disa prej mediave online kjo gjë është keqkuptuar dhe janë shkruajtur disa lajme jo të vërteta, shkruan intv.al. Kjo gjë duket se ka bërë Bleonën të “shpërthejë” sot nëpërmjet disa video-ve në rrjetin social Instagram në Insta Story. Ajo shprehet se është shumë mirë dhe se ndodhet në Frienze. Veç kësaj ajo ka thënë se me lajmet gazetaret mund të bëjnë çfarë të duan por në qoftë se nuk i bëjnë ‘update’ apo të fshihen lajmet e pavërteta ajo do të flasë për të dashurit e gazetarëve si dhe për abortet që kanë bërë. Qereti ka kërkuar që mos të shkruhen lajme jo të vërteta për të, madje tregon se po bëhet i njëjti sulm që i është bërë në 1996 pas publikimit të këngës “Lërmëni”. Ku edhe pse ishte ende e virgjer përsëri shumë e paragjykonin.

Më poshtë mund të ndiqni videon dhe deklaratën e plotë të Bleonës: 

 

Article Logic
Execution time: 0.0070459842681885