INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zarfe bosh në dasmën e Besit dhe Xhensilës…? Xhensila na shpjegon të vërtetën[VIDEO]

Zarfe bosh në dasmën e Besit dhe Xhensilës…? Xhensila na shpjegon të vërtetën[VIDEO]

Publikuar më: 20:21 11-11-2017

Për herë të parë pas martesës Xhensila Myrtezaj është prononcuar në emisionin ‘Mirage’.  

Në intervistën e dhënë, këngëtarja ajo ka rrëfyer për jetën  e saj pas ceremonisë së dasmës.Mirëpo, padyshim nuk kanë munguar as pyetjet për procesin se si ndodhi e gjithë kjo ceremoni.

E një nga pyetjet interesante për të ka qenë se a ka pasur zarfe bosh të lëna nga mysafirët.

Përgjigjen e Xhensilës e keni tek minuta 2:54 në videon më poshtë

Article Logic
Execution time: 0.0033910274505615