INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë? Flet më në fund moderatorja e njohur [FOTO]

Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë? Flet më në fund moderatorja e njohur [FOTO]

Publikuar më: 13:16 23-06-2019

Kohët e fundit po përflitet shumë se moderatorja e njohur Marina Vjollca është shtatzënë. Shkak për këto thashetheme janë bërë disa foto që ajo ka postuar ku shfaqej me dorën në bark.

Një foto e publikuar nga Marina dhe Geti në Instagram, zgjoi dyshimet se ata do të behen prindër shumë shpejt. Getoari kishte vendosur dorën tek barku i Marinës dhe kaq mjaftoi që ndjekësit, por edhe mediat rozë të aludonin se Marina është në pritje të ëmbël.

Së fundmi moderatorja e njohur ka publikuar një foto nga pushimet ku shfaqet me dorën në kokë. "Po tani që ke vendosur duart në kokë çdo shkruajnë? Që ke dhimbje koke?”, i shkruan fansja, ndërkohë që Marina ja ka kthyer menjëherë me një: “Fiks” , duke e shoqëruar komentin me disa emoji duartrokitjesh.

Gjithashtu i ka komentuar edhe motra e saj e madhe Lira, e cila i ka shkruar: “Gjeji venin duarve se si ke mire punet kshu na cmene”, dhe Marina ia ka kthyer duke qeshur: “me mire i mbaj larte shpirt, mos me pas fjale”

View this post on Instagram

?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

Me këtë përgjigje ironizuese, Marina në mënyrë indirekte ka mohuar lajmet se ajo mund të jetë shtatzënë.

Article Logic
Execution time: 0.0072131156921387