INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë?! Ky veprim i saj po na ÇUDIT! [FOTO]

Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë?! Ky veprim i saj po na ÇUDIT! [FOTO]

Publikuar më: 09:36 22-06-2019

Një foto e publikuar nga Marina dhe Geti në Instagram, zgjoi dyshimet se ata do të behen prindër shumë shpejt. Kjo nuk është hera e parë që Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, shkaktojnë debate në rrjetet sociale në mes fansash rreth asaj nëse do bëhen prindër apo jo!

Getoari kishte vendosur dorën tek barku i Marinës dhe kaq mjaftoi që ndjekësit, por edhe mediat rozë të aludonin se Marina është në pritje të ëmbël. Mirëpo, burime të Prive pranë çiftit e kanë mohuar kategorikisht se Marina është shtatzënë. Çifti ende nuk kanë vendosur të bëhen prindër.

get.png

 

Ama pavarësisht gjithçkaje, Marina di si ti ngacmojë fansat dhe me fotot e publikuara nga pushimet në Barbados ka ngritur edhe një herë dyshimet për shtatzëni të mundshme. Do thoni ju pse? Në foton e postuar në Instagram dhe atë në instastory, moderatorja e mban dorën pranë barkut.

rinna.png

 

E bën për ndonjë qëllim apo është thjesht poza e saj e preferuar?

View this post on Instagram

Me mire duke qeshur?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

Article Logic
Execution time: 0.0035390853881836