INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ''çmend'' rrjeti prej këtij DETAJI! Marina Vjollca shtatzënë?! Zbulohet më në fund e vërteta! [FOTO]

U ''çmend'' rrjeti prej këtij DETAJI! Marina Vjollca shtatzënë?! Zbulohet më në fund e vërteta! [FOTO]

Publikuar më: 08:58 19-06-2019

Në vitin 2017, çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan me martese dashurinë e tyre, me një dasmë madhështore.

Dhe fill pas dasmës, për Marinën u përfol në media sikur ishte shtatzënë, por ky lajm nuk rezultoi i vërtetë.

Në foton e publikuar së fundmi nga Geti dhe Marina, fansat po ngrenë dyshime se moderatorja është në pritje të ëmbël. Kjo pasi në foto dyshja shfaqen të dy duke mbajtur duart tek barku i Marinës, teksa duken shumë të lumtur.

“Keshtu sic duket foto do jeni shtatzene. Ishalla do beni nje bebe teper te bukur se jeni te dy si rrush”, “Marina shtatzene? Te pakten ne foto keshtu duket duke pare qe Geti dhe Marina kane vendosur doren tek barku i Marines”, “Po vjen nje bebe”, kanë komentuar ndjekësit, krahas fotos e cila ka marrë shumë pëlqime.

Mirëpo, burime të “Prive” pranë çiftit e kanë mohuar kategorikisht lajmin se Marina është shtatzënë. Çifti ende nuk ka vendosur gjë për këtë hap të ri në jetën e tyre.

SHTAT.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0033168792724609